Sportovní Gymnastika

Mistrovství ČR 2024 + Sletová soutěž 2024

🥈🥉Antonín Kořenek přivezl z MČR 2024 stříbrnou a bronzovou medaili. 🥈🥉

V sobotu 8. 6. a neděli 9 .6. 2024 se konalo v Praze Mistrovství ČR a Sletová soutěž 2024 ve sportovní gymnastice mužů. V kategorii dorostenců se Antonín Kořenek umístil na třetím místě a zároveň se probojoval do nedělního finále Sletové soutěže a to na koni na šíř, kruzích, přeskoku, hrazdě a prostných, kde získal stříbrnou medaili.

Tondo GRATULUJEME.👏

V sobotním závodě mladších žáků byl Karel Kořenek na14.místě a jako hostující člen v KSG Znojmo obsadil společně s gymnasty Znojma čtvrté místo o pouhou desetinu bodu za bronzovým stupínkem.

V neděli se představili nejmladší žáci, kteří se probojovali z krajský přeborů. A bylo již 97. V této kategorii byl z našich borců nejlepší Matyáš Vrublovský na šestém místě, Tobiáš Flášar obsadil 43. místo a Marek Uher byl na 55. příčce. Družstvo těchto nejmladších žáků bylo desáté.

Chcete prozkoumat více?

Více fotek a událostí

Přebor Olomouckého kraje

Matyáš Vrublovský je nový Přeborník Olomouckého kraje. V pátek 17. 5. 2024 se konal v Prostějově Přebor Olomouckého kraje. Kategorii nejmladších žáků vyhrál Matyáš Vrublovský.

Přebor ČOS 2024

Antonín Kořenek, Karel Kořenek, Matyáš Vrublovský a družstvo nejmladších žáků sbírali medaile na finále PŘEBORU ČOS 2024. V sobotu 11. 5. 2024 se v Brně