Sportovní Gymnastika

Antonín Kořenek, Karel Kořenek, Matyáš Vrublovský a družstvo nejmladších žáků sbírali medaile na finále PŘEBORU ČOS 2024.

V sobotu 11. 5. 2024 se v Brně konalo finále PŘEBORU ČOS ve sportovní gymnastice mužů za účasti většiny nejlepší oddílů z celé republiky.

V kategorii dorostenců získal Antonín Kořenek bronzovou medaili a jeho bratr Karel byl také bronzový v závodě mladších žáků. V kategorii nejmladších žáků získal titul Přeborník ČOS a zlatou medaili Matyáš Vrublovský. Družstvo nejmladších žáků ve složení Matyáš Vrublovský, Marek Uher a Tobiáš Flášar obsadilo stříbrný stupínek.

Gymnasté se nyní připravují na Přebor Olomouckého kraje, který se bude konat v Prostějově a hlavně na Mistrovství České republiky které se bude konat ve dnech 8. a 9. 6. 2024 v Praze.

Chcete prozkoumat více?

Více fotek a událostí