Sportovní Gymnastika

Přebor Olomouckého kraje 26.5.2023

V pátek 26.5.2023 se konal v Prostějově PŘEBOR OLOMOUCKÉHO KRAJE. Družstvo šternberských gymnastů se zúčastnilo v plném počtu: Karel Kořenek, Matyáš Vrublovský, Marek Uher, Lukáš Kryl, Dominik Sedlář, Libor Labaš, Antonín Kořenek, Mikuláš Nykl, Jakub Kryl, František Tiefenbach. Karel Kořenek a Lukáš Kryl obsadili první místa ve svých kategoriích a získali zlaté medaile. Mikuláš Nykl a Libor Labaš si odvezli bronz. Družstvo nejmladších žáků a mladších žáků vybojovalo zlato. Všichni borci splnili bodový limit pro účast na Mistrovství ČR, které se bude konat 16-17.6. v Praze. Gratulujeme.

Chcete prozkoumat více?

Více fotek a událostí

Hody Hnojice 2023

vystoupení chlapců a dívek na hodech v Hnojicích 20.8.2023

Gustavova Lužice 2023

vystoupení chlapců a dívek na Gustavově Lužici 20.5.2023