Sportovní Gymnastika

Zlínský sněhulák 2023

V sobotu 9. 12. 2023 se konal ve Zlíně závod ve sportovní gymnastice ZLÍNSKÝ SNĚHULÁK 2023 za účasti gymnastů a gymnastek z ČR i Slovenska. Šternberský oddíl reprezentovali: Tobiáš Flašar, Matyáš Vrublovský, Karel Kořenek, Lukáš Kryl, Dominik Sedlař, Libor Labaš, Kristián Hyka, František Tiefenbach, Jakub Kryl, Mikuláš Nykl a Antonín Kořenek.

Závěrečný závod sezóny 2023 se chlapcům opravdu vydařil. Kategorii nejmladší žáků 2016 vyhrál Matyáš Vrublovský před svým kolegou Tobiášem Flašarem. V kategorii nejmladších žáků 2014 byl Karel Kořenek druhý a stříbrný byl také jeho bratr Antonín v kategorii starších žáků.

Chcete prozkoumat více?

Více fotek a událostí

Přebor Olomouckého kraje

Matyáš Vrublovský je nový Přeborník Olomouckého kraje. V pátek 17. 5. 2024 se konal v Prostějově Přebor Olomouckého kraje. Kategorii nejmladších žáků vyhrál Matyáš Vrublovský.